Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 2
· Najnowszy użytkownik: Administrator

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.

Powitanie

Nie będę dyskutował z idiotami. Najpierw sprowadzają cię do swojego poziomu, a później zwyciężają doświadczeniem

Psy zająca znowu zjedzą.

Oto ciąg dalszy rozważań o przyjaźni.

Polska 1939 czyli ile warte sa sojusze

W 1772 roku nasi sąsiedzi dokonali rozbioru Polski. Później dokonywano korekt do 1795 roku, ale generalnie można powiedzieć że wśród serdecznych przyjaciół, psy zająca zjadły. Ponad 120 lat później okazało się że zając się odrodził. Nie wiem czy to dobrze czy źle, bo gdyby tak się nie stało, nie miałbym możliwości oceniać rzeczywistości jako Polak i zapewne byłyby mi te rozbiory może nie obojętne, ale równie dalekie jak inne wydarzenia sprzed 200 lat.

Pic na wodę, fotomontaż.

Żyjemy w burzliwych czasach. Po czasach zastoju spowodowanego wiernopoddańczym zachowaniem wszystkich klik rządzących po 1989 roku WOBEC WSZYSTKICH, co ś się zaczyna dziać. Czy to lepiej czy gorzej nie wiem, ale na razie wszystko się wali. Przede wszystkim wali się nasze cudowne uczucia samozachwytu klik rządzących Jeszczepolską, które wierzyły w to że ktoś lubi Polskę i Polaków. Wiadomo już że to brednia: nikt nas nie lubi.Co więcej w przeciwieństwie do naszych Israelskich "przyjaciół nikt w Polsce nie zrobiłby czegoś takiego. Oto zdewastowany polski konsulat. I sra elskiego nie da się tak, bo pilnuje go Mossad i polska policja, zresztą po co? Ktoś musi pokazać że Chazar Chazarem pozostanie. Zło musi się wyszaleć a gdy nie znajdzie już pozywki, sczeźnie z głodu i wstydu.

Jazgot, kolejna odsłona

Jak podaje Onet:
"W trakcie Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa Mateusz Morawiecki - pytany o nowelizację ustawy o IPN - podkreślił, że nie zakazuje ona mówić, że w czasie II wojny światowej zdarzali się polscy zbrodniarze. - Tak jak byli żydowscy zbrodniarze, tak jak byli rosyjscy zbrodniarze, czy ukraińscy - nie tylko niemieccy - dodał szef polskiego rządu. Właśnie na słowa o "żydowskich zbrodniarzach" ostro zareagowały media w Izraelu. Tamtejsza opozycja apeluje o ograniczenie relacji dyplomatycznych z Warszawą."
Z przykrością spowodowaną niechęcią zarówno do Morawieckiego jak do PiS przyznaję Mu rację:
wojna to piekło powodujące wysyp zbrodniarzy. Byli wszędzie, ale stanowili mniejszość w społeczeństwach. Byli też bohaterowie ale większość zawsze, tak i wtedy, stanowią zwyczajni ludzie starający się przeżyć do zakończenia tego piekła. Fajnie by było także po zakończeniu wojen jeszcze trochę pożyć.

Niestety, paranoicy, ale przede wszystkim ludzie złej woli, czyli szubrawe szuje podnoszą wrzask jak te mandragory
:
byli tylko polscy zbrodniarze. Reszta to bojownicy.

Ostatnie podrygi zdychającej ostrygi.

Polska skazana jest na zagładę. Wszystko prowadzi do kolejnego rozbioru. Nie obronimy się przed tym. Nie mamy szans.
Nie mamy rządu i nigdy nie mieliśmy. Zawsze za to byli nadzorcy. Kapo, traktujący nas jak śmieci, jak więźniów obozów. Nienawidzących nas i pogardzających: przecież nie należymy do ich sekty.

Walę tynki.

Dziś nie o polityce, a o imporcie zwyczajów.

Wielka grabież w bibliotece.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, co się dzieje z naszymi przedmiotami gdy na nasz kraj napadnie jakiś agresor i wypędzi nas z domu?

Jak zwykle- film dostępny po kliknięciu CZYTAJ WIĘCEJ poniżej.

W Niemczech narasta antysemityzm.

Tekst jest widoczny po kliknieciu CZYTAJ WIĘCEJ-poniżej

Wyrzucone smoki.

Onet podaje
Niebieski smok (Glaucus atlanticus)

Setki pięknych jadowitych ślimaków gatunku niebieski smok (Glaucus atlanticus) zostało wyrzuconych na brzeg w australijskim Sydney – informuje "The Sun".Ta informacja nie ma nic wspólnego z polityką. Świat istnieje niezależnie od polityki i polityków. Nawet jeśli któregoś dnia z Ziemi znikną ludzie, będzie ona istniała, tyle że powstaną inne gatunki zwierząt.

Agatha Mary Clarissa Miller Christie

Młodsi nie pamiętają tej pani, ale żyła ona dość dawno dla pokolenia "NIE WIEM i pisała książki nazywane przez nas KRYMINAŁAMI.
Treścią tych książek były zbrodnie i ich wyjaśnianie przez inteligentnego detektywa. Gdy detektyw odkrył kto zabił aresztował zbrodniarza mówiąc:
ARESZTUJĘ CIĘ. WSZYSTKO CO POWIESZ ZOSTANIE UŻYTE PRZECIWKO TOBIE.
Z takim potraktowaniem spotkałem się na stronie Oby.watela.
Mogłem albo pisać to co podoba się Oby.watelowi i Jego przydupasowi, albo nie pisać nic. Wybrałem to drugie.
Późniejsze "rozmowy" okazały się absolutną stratą czasu. Były jak rozmowa z dupą w nocy: cokolwiek napisałem, odpowiedzią było pierdnięcie.

Od nowa odnowa.

Po zaprzestaniu pisania u Oby.watela mam wreszcie czas na pisanie u siebie. Niestety, przypadkowo skasowałem to co było a licznik zaczyna liczyć od początku. Poprzednia wersja miała ok.2500 odwiedzin, więc może bym się cieszył, gdyby nie było to bez znaczenia: odwiedzały mnie pewnie tylko roboty indeksujące wyszukiwarek w rodzaju Google.

Reszta w rozwinięciu po kliknięciu "czytaj więcej" poniżej,p.ps.po prawej stronie strony u góry zobaczycie literę A i kilkaq znaczków. Możecie to bezpiecznie przyciskać i sprawdzić jak działa. To nie Wordpress. To porządny CMS, czyli System Zarządzania Treścią- można dostosować w niewielkim zakresie wygląd do własnego gustu.

Wygenerowano w sekund: 0.03
818 unikalne wizyty