Marzec 19 2018 06:34:46
Nawigacja
Powitanie
Nie będę dyskutował z idiotami. Najpierw sprowadzają cię do swojego poziomu, a później zwyciężają doświadczeniem

Z powodów technicznych na TEJ stronie nie ma możliwości umieszczania filmów, więc w rozwinięciu newsów będą umieszczane linki do strony na której będą wyłącznie filmy, czasem opatrzone krótkim komentarzem.Można się przenieść tam bezpośrednio, klikając napis FILMY - powyżej.

ps. Czasem film da się umieścić, i odkryłem przyczynę.Usunięcie problemu jest upierdliwe, więc czasem film będzie się pojawiał tu także, ale ...CZASEM

Nie znam jeszcze powodu dla którego film wyświetla się na XP a nie wyświetla mi się na WIN 7.

Narasta agresja. Zanim wybuchnie wojna, trzeba ludzi do niej przekonać.
Oby.watel napisał, Zielony Kwiat odpowiedziała.
Chciałem odpowiedzieć tej Damie, ale zrozumiałem w trakcie pisania że znowu spotkam się z niewybrednymi atakami personalnymi i to wcale ne z JEJ strony.
Onet poucza
W dzisiejszym wydaniu Aj Waj Ojnetu można przeczytać kolejny wywiad z żydem. Żyd ubolewa.
Jeśli mam napisać bez uprzedzeń o zamieszczonym poniżej tekście, to mogę napisać że jest to mieszanina prawdy i uprzedzeń jakie w autorze narosły po latach.
Federacja Wschodnioeuropejska
Wśród żydowskiego jazgotu usiłującego zagłuszyć rzeczywistość warto przypomnieć powód który ten wrzask wywołuje. Oto koncepcja która wcale nie umarła.
Rosja chce wojny

Tak, wszystko na to wskazuje.
4000
Dlaczego poprawka do ustawy o IPN jest niezbędna? Chociażby dla TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co przekazuje Jad Waszem? Ano, że polska policja pilnowała łódzkiego getta. Ciekawe czy mówią o policji żydowskiej albo o Rumkowskim?
Mogę dię założyć że nie mówią o 160 tysiącach żydów w Wermachcie, o żydach w SS(czytałem ich wspomnienia), o braciach Bielskich itp.
Prawda was wyswobodzi.
Czy istnieją żydowscy terroryści?
Bardzo przepraszam
Nagonka ANTY SEMICKA.
Od pewnego czasu mamy do czynienia z manipulacją, jakiej nie wymyśliłby Paul Joseph Goebbels.
Zmieniane są znaczenia słów, ale także nazwy ulic. Ulica 17-go stycznia w Warszawie nie nazywa się już tak, bo wyzwolenie Warszawy przez POLSKICH ŻOŁNIERZY to coś złego.
Pomysłodawcom nie podoba się to, że ludzie za możliwość wypędzenie Niemców ze stolicy Polski, z ICH WARSZAWY oddawali życie. To że znaleźli się w wojsku organizowanym przez ZSRR nie miałom dla nich żadnego znaczenia, bo WALCZYLI O POLSKĘ.
Nie wiedzieli jaka będzie, nie mieli pojęcia ze zostali zdradzeni w Teheranie, a niedługo po ich umieraniu za Warszawę, także w Jałcie. Poczdam dopełnił zdrady.

Teraz ulica prowadząca z Krakowa i Katowic na lotnisko Okęcie nazywa się Komitetu Obrony Robotników, czyli organizacji, moim zdaniem przestępczej - bo spowodowała swym działaniem likwidację większości robotników przez likwidację zakładów pracy. Miliony ludzi zostały bez pracy, stając się bezrobotnymi albo emigrantami.
Czekam na zmianę nazwy dzielnicy Okęcie, na przykład Rydzykowo, czy Kaczy Dół.....

Czym dokładniej był ten KOR poczytam sobie niedługo, a o tym co przeczytam, napiszę Wam. Interesują mnie założenia programowe, działania i skład osobowy.

Na razie mamy w Polsce i na całym świecie wrzask i ajwajowanie że Polacy to ANTYSEMICI.


Polowanie z nagonką
Puzzle – forma rozrywki polegająca na składaniu dużego obrazka z małych fragmentów o charakterystycznych kształtach. Za twórcę pierwszych puzzli uważany jest John Spilsbury, londyński grawer i kartograf (1763 rok). W celu ułatwienia nauki geografii naklejał drukowane mapy na cienkie deski z mahoniu i rozcinał całość wzdłuż granic państw. Ta forma pomocy naukowych rozprzestrzeniła się w całej Anglii i była stosowana także do nauczania innych przedmiotów. Oprócz układanek dla dzieci tworzono również puzzle dla dorosłych, które miały odpowiednią dla nich tematykę, np. przedstawiały wydarzenia lub ówczesne osobistości.

Puzzle...
Kawałki kartonu oklejone kolorowymi papierkami. Pojedyncze, chociaż są fragmentami całości, mogą zostać zlekceważone. Gdy zaczynamy je układać, początkowo nic do siebie nie pasuje. Dopiero żmudna praca fana tej zabawy pozwala na powolne wyłanianie się obrazu z tych kawałków, które łatwo można uznać za śmieci.

Tak też wyglądają wiadomości czytane w gazetach i necie oraz słyszane z radia czy telewizji.

NIC NIE JEST TAKIE, NA JAKIE WYGLĄDA
Nie da się zrozumieć teraźniejszości bez zrozumienia historii.
Nie da się zrozumieć historii bez poznania jej.
Niestety, historia to tylko zbiór uzgodnionych przez zwycięzców kłamstw.

Nie chce mi się pisać. Syjonistyczni szowiniści wiedzą swoje, a innych to nie obchodzi. Szkoda słów.

Będę umieszczał na www.smok.ugu.pl filmiki, o których będę powiadamiał tu.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
4,487 unikalne wizyty