Wrzesień 22 2018 09:09:32
Nawigacja
Oglądam telewizję na TVN24 i mam tzw.mięższane uczucia.

Oglądam kilka pań rozmawiających na temat ustawy o IPN. Mówią o pozwie jakiejś organizacji chcącej złożyć pozew przeciwko szmatławcowi który opublikował tekst na temat Jedwabnego okraszony zdjęciem polskich tzw.żołnierzy wyklętych jako ofiar z tego właśnie Jedwabnego.
Jazgot jest trudny do zrozumienia, ale z przerażeniem zauważam że zaczynam zgadzać się z niektórymi posłami PiS.

Bardzo przepraszam za szczerość(tzn. komu się ona nie podoba, może mnie pocałować w dupę) ale utwierdzam się przekonaniu że ustawa jest słuszna i powinna być wprowadzona w życie.
W programie bierze udział p.Róża Thun.
Z przykrością zauważam że niechęć europosła Czarneckiego do tej pani jest nie mniejsza niż moja, chociaż osobiście nie użyłbym wobec niej określenia "szmalcowniczka". Mam inne określenia, których nie użyję jedynie z obawy o możliwośc wytoczenia mi procesu.

Ciekawą postacią jest prowadzący program. Nie dziwię się jednak, bo powszechnie wiadomo czyją własnością jest TVN i czyje interesy reprezentuje chcąc utrzymać pracę.

W dalszej części programu przedstawicielka partii rządzącej wykazuje skretynienie w rozmowie dotyczącej degradacji Kiszczaka i Jaruzelskiego.
Z ciekawością ale i lekkim niepokojem czekam na wykopywanie niesłusznych  trupów z ziemi.

ps. Licznik odwiedzin tej strony przekroczył 2000 odwiedzin. O ile licznik czytań wpisów można łatwo oszukać(nie robię tego, bo i po co) to licznika wizyt na stronie oszukać nie umiałbym. To oznacza że booty przeczesujące internet pracują bardzo żwawo. W przeciwieństwie do optymistów wierzących w swoją popularność, ja takichobywatelskich złudzeń nie mam.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
34,696 unikalne wizyty