Marzec 19 2018 06:33:48
Nawigacja
Oglądam telewizję na TVN24 i mam tzw.mięższane uczucia.

Oglądam kilka pań rozmawiających na temat ustawy o IPN. Mówią o pozwie jakiejś organizacji chcącej złożyć pozew przeciwko szmatławcowi który opublikował tekst na temat Jedwabnego okraszony zdjęciem polskich tzw.żołnierzy wyklętych jako ofiar z tego właśnie Jedwabnego.
Jazgot jest trudny do zrozumienia, ale z przerażeniem zauważam że zaczynam zgadzać się z niektórymi posłami PiS.

Bardzo przepraszam za szczerość(tzn. komu się ona nie podoba, może mnie pocałować w dupę) ale utwierdzam się przekonaniu że ustawa jest słuszna i powinna być wprowadzona w życie.
W programie bierze udział p.Róża Thun.
Z przykrością zauważam że niechęć europosła Czarneckiego do tej pani jest nie mniejsza niż moja, chociaż osobiście nie użyłbym wobec niej określenia "szmalcowniczka". Mam inne określenia, których nie użyję jedynie z obawy o możliwośc wytoczenia mi procesu.

Ciekawą postacią jest prowadzący program. Nie dziwię się jednak, bo powszechnie wiadomo czyją własnością jest TVN i czyje interesy reprezentuje chcąc utrzymać pracę.

W dalszej części programu przedstawicielka partii rządzącej wykazuje skretynienie w rozmowie dotyczącej degradacji Kiszczaka i Jaruzelskiego.
Z ciekawością ale i lekkim niepokojem czekam na wykopywanie niesłusznych  trupów z ziemi.

ps. Licznik odwiedzin tej strony przekroczył 2000 odwiedzin. O ile licznik czytań wpisów można łatwo oszukać(nie robię tego, bo i po co) to licznika wizyt na stronie oszukać nie umiałbym. To oznacza że booty przeczesujące internet pracują bardzo żwawo. W przeciwieństwie do optymistów wierzących w swoją popularność, ja takichobywatelskich złudzeń nie mam.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
4,484 unikalne wizyty