Wrzesień 22 2018 09:09:56
Nawigacja
A później wykopą z grobów
Wspomniani generałowie to była plaga. Pamiętam wszystko co robili nie tylko współpracując ze zdrajcami Polski, bo tym była banda komunistów przywieziona w teczkach z ZSRR.
Degradacja generałów to szczytny i nader wspaniały pomysł, problem w tym że przeznaczeni do degradacji generałowie w zdecydowanej większości już nie żyją, więc degradacji nie mają nawet w dupie, bo dup nie mają. Zależnie od światopoglądu czytelników(optymistycznie zakładam że nie tylko ja to czytam), są w lepszym świecie albo nigdzie. Tutaj spoczywają w trumnach ich rozłożone resztki, które właśnie wracają do obiegu przyrody. Najprawdopodobniej wyzdychały już całe pokolenia robaków które zjadały naszych generałów.
Tak więc, będąc przekonanym o absolutnej obojętności naszych zmarłych na pomysły tzw.rządu podsunę kolejny pomysł na rozrywkę dla ludu:
wykopcie ich z grobów.
Możecie wszystko. Przecież to takie dla was fajne mścić się na trupach, więc dlaczego nie urządzić im po śmierci procesów, skazać na śmierć.....
Tylko że nie uda się wam wykonać wyroków....
Nie będziecie pierwsi w tej paranoi. Ponieważ ciągle powołujecie się na tradycje chrześcijańskie, poczytajcie na temat pewnego papieża, który swojego poprzednika wykopał z grobu, wytoczył proces i ten proces wygrał, bo takie jest zbójeckie prawo rządzących.

Oczywiście, nie będziecie rządzić wiecznie: Adolf rządził os 1933 do 1945, Łukaszenka rządzi znacznie dłużej, a taki Roosevelt to tak długo rządził, że jak wreszcie umarł, to ekstracugiem wprowadzili poprawkę uniemożliwiającą tak długie rządzenie.
Tak więc musicie się spodziewać także swoich ekshumacji, wyrzucania swoich rodzin z domów i odbierania emerytur.
Na szczęście ja już niedługo dołączę do generałów, więc to co ze mną zrobicie mam tam gdzie was mają generałowie.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
34,709 unikalne wizyty