Wrzesień 22 2018 09:10:08
Nawigacja
Polowanie z nagonką
Od pewnego czasu mam wrażenie że uczestniczę w polowaniu z nagonką.
Niestety, jako zwierzyna.

Uznano Polskę i Polaków za zło największe w Europie, a może i na świecie. Nienawidzą nas żydzi wszelkiego rodzaju i koloru skóry, nienawidzą nas Amerykanie ... chociaż może się mylę: jedyni prawdziwi Amerykanie siedzą w obozach koncentracyjnych zwanych eufemistycznie rezerwatami, co stawia ich w jednym szeregu z żubrami, bo to zwierzęta trzyma się w rezerwatach.

Wróg jest niezbędny i dla istnienia państwa i dla istnienia Unii Europejskiej. Bez wroga Unia się rozpadnie, więc nadajemy się znakomicie do tej roli. dziwni rządzący tylko przyspieszyli to co i tak musiało wykipieć:

brednie opowiadane przez "naszych" polityków na temat naszej wspaniałej pozycji międzynarodowej, świetnych stosunków z USA i Israela, okazały się bredniami naiwniakó alo oszustów.
No, może nie do końca...chociaż nie jest to chyba dobre słowo. Stosunki z różnymi krajami były, i owszem, niestety doodbytnicze i to Polska była nieustannie dymana:
dla zaspokojenia dymających zlikwidowała swój przemysł, nieodpłatnie przekazała swoje banki, a do instytucji w rodzaju PZU jeszcze dopłaciliśmy gigantyczną kwotę.

Gdy Polski nibyrząd, pierwszy od wielu lat próbujący cokolwiek sensownego robić a choćby porusza tematy które poprzednie nibyrządy starannie przemilczały w rodzaju nędzy czy wyrzucania ludzi s domów, na całym świecie zawrzało.
Co jest powodem wrzenia???
Coś, co należało zrobić ponad siedemdziesiąt lat temu:
w Polsce uchwalono że nie wolno jej, tej Polski, szkalować. Nie wolno na temat Polski i Polski KŁAMAĆ.

JAK ŻYĆ BEZ KŁAMSTWA???? Jak bez kłamstwa żyć ma ktoś, dla kogo kłamstwo jest równie niezbędne do życia jak oddychanie????

No i wybuchła afera a wraz z nią wypłynęło na wierzch to, co i tak się gotowało, tyle że nareszcie powiedziano głośno to, co od siedemdziesięciu lat przygotowywano.


Bardzo to przypomina nagonkę jaką urządził rząd p.Adolfa Hitlera, tyle że wtedy wrogiem okrzyknięto żydów. Nie było ich dużo, więc dobrano sobie żydów z pozostałych Niemców, zwykle takich, którzy nie mieli najmniejszego pojęcia o tym że z żydami mogliby mieć cokolwiek wspólnego. Polaków jest więcej, więc i skala jest większa: o ile niemieckie prześladowania objęły niewielką w sumie ilość ludzi wybranych na wrogów państwa niemieckiego, to z eksterminacją Polaków nasi przyszli oprawcy będą mogli rozwinąć skrzydła.Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
34,716 unikalne wizyty