Marzec 19 2018 06:27:39
Nawigacja
Nagonka ANTY SEMICKA.
"Uśgiewałtowanie" okrutne zapanowało straszliwe, bo rzekomo Polak to antySEMITA i nasz antysemityzm wypijamy z mlekiem matki. Naprawdę, tak powiedziała niejaka Agata Kowalska kilka lat temu, gdy oddawano do użytku Muzeum Polin.

Jakoś trudno mi w to uwierzyć, bo za co miałbym nie lubić Arabów????

Jak podaje Wikipedia, która w prawdzie autorytetem nie jest, ale może służyć jako początek poszukiwań:

Ludy semickie lub Semici (od imienia biblijnego Sema) – umowna nazwa grupy ludów posługujących się językami należącymi do rodziny języków semickich. Termin został prawdopodobnie wprowadzony w roku 1781 przez niemieckiego filologa Augusta Schlözera[1]. Współcześnie w nauce nie stosowany.

Biorąc pod uwagę powstanie Israela, zabijanie przez żydowskich terrorystów Arabów zwanych Palestyńczykami, trzymanie ich w obozach koncentracyjnych, traktowanie jako rasę podludzi, to właśnie żydzi są ANTY SEMITAMI.

Przypominam że w nielegalnym z punktu widzeniu judaizmu(proponuję zapoznać się z tym co mówią prześladowani i bici obecnie w Israelu żydzi ortodoksyjni) mieszkają ludzie różnych kultur, zwyczajów, języków i kolorów skóry, przy czym najgorzej traktowanymi żydami są Murzyni z Abisynii (dzisiejsza Etiopia) zwani Felaszami.Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
4,470 unikalne wizyty