Październik 19 2018 15:35:37
Nawigacja
W Niemczech narasta antysemityzm.

Zanim zarzucicie mi jakiekolwiek kłamstwo, spróbujcie je udowodnić.

Reszta, jak zwykle w rozwinięciu po kliknięciu CZYTAJ WIĘCEJ poniżej.

ps. to tekst pisany na kolanie. Powinienem go poprawić ale mi się nie chce, więc czytaj i krytykuj w myślach. Na piśmie możesz po rejestracji i zalogowaniu się, ale na tak wiele się nie zdobędziesz.

ps 2.

Jak podaje ten sam Onet, w Warszawie, mieście - siedzibie Komendy Głównej Policji, jakieś półtora kilometra od niej pobito chłopaka. Jest, sądząc z wyglądu- białym mężczyzną, a sądząc z nazwiska- Polakiem. Podobno policja szuka sprawców. Jak się wydaje tego napadu nikt nie odnotuje w zestawieniach. Ot, zwykłe pobicie. Co innego gdyby był kolorowym emigrantem, żydem lub kimś podobnym, bo wtedy w TOKFM można by poświęcić sprawie nawet miesiąc, aż zawali się dach kolejnego domu, nadejdzie kolejne tsunami czy umrze kolejny papież. Pobity Polak to nie temat do audycji.


Przeglądając prasę i portale internetowe trudno zachować powagę. Wiadomości są śmieszne, zmanipulowane i bzdurne, ale za to doskonale wpływają na przeponę.

Czytają artykuł Onetu o mało nie ześmiałem się ze śmiechu.

W NIEMCZECH ROŚNIE ANTYSEMITYZM.

No, podobno naprawdę.

Tak podaje Onet.

Nie rośnie w Jeszczepolsce, nie rośnie w Palestynie, rośnie w Niemczech.


Piszą:

 

"Ponad 1400 przestępstw o charakterze antysemickim i antyizraelskim zarejestrowała policja w Niemczech w 2017 r., a ich zdecydowana większość została popełniona przez prawicowych ekstremistów lub osoby o skrajnie prawicowych poglądach - podała Deutsche Welle."

 

No, patrzcie, czytajcie i podziwiajcie: Adolf Hitler był LEWICĄ. Jego partia to Narodowo-SOCJALISTYCZNA Partia Niemiec. Powtarzam SOCJALISTYCZNA. A teraz żydów nie lubi prawica. Co prawicy zrobili żydzi??? I wszyscy czy może jeden, konkretny,a niechęć jakoś rozszerzyła się na innych? Wierzę że wśród żydów, tak jak w każdej grupie, są ludzie porządni i szuje. Przecież wystarczy że te grupy usuną wspomniane szuje spośród siebie i wszystko będzie fajnie. Księża powinni usunąć chciwców o pedofilów, muzułmanie tych którzy podrzynają ludziom gardła i są promowani przez arabską stakcję, której nazwy nie wymienię, a żydzi niech się pozbędą szubrawcó w rodzaju....sami wpiszcie kogo nie lubicie. Bo przecież nie wszystkich. Niby za co?

Antysemickim?

Znaczy skierowanym przeciwko Arabom?

Bo Arabowie Semitami są.

Żydzi Semitami dość rzadko.

Pełnymi Semitami, jak się wydaje są żydzi którzy przyjechali do tzw.Israel, państwa którego legalności nie uznają nawet żydzi ortodoksyjni, z Algierii. Częściowymi Semitami są żydzi sefardyjscy, ale po wiekach mieszania się z innymi, to aspirowanie do bycie Semitami jest na wyrost i na pewno Semitami nie są żydzi aszkenazyjscy.

No i ciekawostka: nie wolno nic złego mówić o państwie stosującym rasizm, gdzie Felasze są gorszym gatunkiem żyda; państwie które legalną ludność terenu tzw.Palestyny trzyma w obozach koncentracyjnych.

 

No, Israela krytykować nie wolno bo do więzienia poślą.

Polskę krytykować wolno, można zarzucać jej współdziałanie z Adolfem, Stalinem a nawet z przywódcami ludobójstwa w Rwandzie.

 

I dalej: "W 2017 r. niemiecka policja zarejestrowała łącznie 1453 przestępstwa skierowane przeciwko Żydom lub instytucjom żydowskim, w tym 32 akty przemocy, 160 przypadków uszkodzenia mienia i 898 przypadków podżegania. Dane te zostały zebrane w odpowiedzi na zapytanie wiceprzewodniczącej Bundestagu Petry Pau.

 

Ani słowa o tym ile było w tym czasie ofiar aktów przemocy przeciwko staruszkom, gejom czy sąsiadom.


"Zakłada się, że dane te nie są jeszcze ostateczne, a liczba przestępstw o podłożu antysemickim popełnionych w 2017 r. jeszcze wzrośnie - poinformował dziennik "Tagesspiegel". Pau, która zainicjowała śledztwo w sprawie antysemityzmu powiedziała, że jest głęboko zaniepokojona przedstawionymi danymi. W rozmowie z "Tagesspiegel" Pau zauważyła, że "liczba niezgłoszonych spraw może być znacznie wyższa".

 

W ubiegłym miesiącu parlament niemiecki ogromną większością głosów uchwalił rezolucję o zwalczaniu wszelkich form antysemityzmu oraz o potrzebie powołania pełnomocnika ds. walki z antysemityzmem. Jak napisano w rezolucji, Niemcy, winne zagłady 6 milionów europejskich Żydów, ponoszą szczególną odpowiedzialność w walce z antysemityzmem.

  Parlament potępił każdą formę wrogości wobec Żydów, a więc również antysemickie wypowiedzi i ataki formułowane jako rzekoma krytyka polityki Izraela. "

 

Znaczy ZAMKNĄĆ MORDY.

Milczeć i ruki pa szwam.

Tekst jest sformułowany w typowy dla onetowej nowomowy sposób, ale wynika z niego sporo.


Przede wszystkim kolejny raz głoszone są kłamstwa:

 

nie kwestionując niebywałego w dziejach ludobójstwa jakim była II Wojna Światowa oraz cierpienia jej ofiar, należy przypomnieć że szalbierstwo jakiego dopuszczają się manipulatorzy dotyczy kilku spraw

 

Podtrzymywana jest ilość zamordowanych w czasie Wojny żydów.

Podtrzymywana, chociaż nikt nie ma pojęcia ile było ofiar nie tylko wśród żydó, ale ile było ofiar w ogóle. Podawane są różne dane, a ulubiona przeze mnie jako niepewne źródło Wikipedia co jakiś czas zmienia swoje dane. Dotyczy to nie tylko II Wojny Światowej, ale ilości ofiar w Jedwabnem czy Dajr Jasin.

Nie wspomina się o reszcie ofiar.

Jeśli nawet uznać że bełkot Berii na temat ofiar ma sens, to ofiar ogółem było 60 000000 Każdy zamordowany człowiek to zbrodnia, ale jak to powiedział pewien gość, w pewnym momencie to już statystyka. . Sześćdziesiąt milionów.... I 10% to żydzi.

Skąd oni tylu wzięli?

Jest wyjaśnienie: połowa to tzww . mischlingowie, czyli kundle.


Przekręt polega na tym że nikt nie policzył nigdy ilu żydów zostało zamordowanych.


Nieśmiało przypominam że Adolf i jego banda wymyślili sobie, gdy okazało się że im brakuje żydów, kategorię mischlingów.

Decyzją administracyjną można było zostać uznanym za pół żyda, ćwierć żyda i diabli jeszcze wiedzą jaką częścią żyda.Większość tych ludzi nie miała pojęcia że mają z żydami cokolwiek wspólnego. Byli chrześcijanami i niemieckimi patriotami. Pewnie połowy z nich nie przyjęłaby do siebie żadna gmina żydowska.


Zresztą ze znalezionych przeze mnie dokumentów wynika że żydem nie może być np.osoba kulawa czy pozbawiona zdolności płodzenia. Tak więc powstaje pytanie- ilu zamordowano ŻYDÓW (a nie osób uznanych przez Adolfa za żydów, bo to spora różnica) skoro instytut Jad Waszem zidentyfikował jak dotąd 4 miliony.

AŻ 4 MILIONY, żeby nie było nieporozumień. Za dużo o 4 miliony żydów, ale przede wszystkim za dużo o 60 milionów ludzi w ogóle.


Powtarzam: to o cztery miliony za dużo, tak jak głoszona ilość 60 milionów ofiar II Wojny Światowej, to o 60 milionów za dużo.

 

Ilości ofiar II WŚ nie da się nigdy policzyć z uwagi na powojenną migrację oraz zmiany nazwisk.

 

Druga ważna wiadomość z tego onetowego tekstu to ta, że: Wolno śmiać się i krytykować wszystkie kraje świata, szczególnie Polskę, z jednym wyjątkiem.

 

Pod absolutną ochroną jest Israel.

 

Warto przypomnieć sobie że w romantycznych czasach "komuny" można było drwić ze wszystkiego, co nie ma związku z ZSRR, albo nie dotyczy sekretarzy PZPR i bratnich partii. Żart z ustroju czy sekretarza w latach 1945- do wczesnych siedemdziesiątych, bywał karany bardzo surowo.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
38,819 unikalne wizyty