Październik 19 2018 15:36:07
Nawigacja
Wszystkiego najlepszego dla moich czytelników z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
Nie chce mi się dziś pisać.
Nie widzę w tym sensu.
Gdy zaczynam pisać szczerze, oskarżają mnie o co tylko mogą, gdy zaczynam pisać starając się omijać drażliwe tematy, moje odbicie widziane chwilami w monitorze zmienia się a to w podobne do osła, a to podobne do świni.

Dlaczego?

Chciałem Wam złożyć życzenia wielkanocne.
Wielkanoc to święto wiosny.
Wiosna to czas narodzin, radości i nadziei...

No więc składam Wam serdeczne życzenia, ale w pamięci mam to że właśnie w okupowanej od 1948 roku Palestynie znowu żydzi zabili ludzi, których ziemie napadli.

"Według sił izraelskich Palestyńczycy rzucali kamieniami i toczyli płonące opony w stronę żołnierzy izraelskich po drugiej stronie granicy."


czyli żydzi otworzyli ogień do protestujących Palestyńczyków, bo ci Palestyńczycy rzucali do żydów kamieniami i toczyli podpalone opony.
Według żydów, toczenie palącej się opony to powód do zabicia toczącego tę oponę.

Gdyby to przenieść na grunt Polski, to nasi górnicy by już zostali wybici co do ostatniego, bo opony przez ostatnich trzydzieści lat palili wielokrotnie a i rzucali jak nie kamieniami, to wielkimi żelaznymi nakrętkami.

Palestyńczycy zabijani są przez żydów od bardzo dawna. Wcześniej przez terrorystów z IRGUN-u i HAGANY, która stała się początkiem armii Israela, a teraz, już jako armia, nadal zabija Palestyńczyków. Przypominam że Irgun to terroryści którzy wymordowali wioskę Dajr Jasin. Kto nie wie o czym piszę, niech sobie poszuka.

Jak podają w internecie:

Najważniejsze swoje święta Żydzi obchodzą hucznie wraz z Arabami, strzelając nie tylko na wiwat. Izraelski rząd podkreśla, że ma to na celu scementowanie wzajemnej przyjaźni, bowiem ostatnie przepisy wprowadziły nakaz grzebania zwłok w betonowych grobowcach.

No cóż, wiem że po mnie przyjdą. Trudno.

No i znowu dopadła mnie poprawność polityczna...
Resztę tego wpisu objąłem cenzurą, bo na mocy ustawy o IPN oraz podobnych ustaw w Israel, w Niemczech i innych krajach - jeśli to napiszę to mnie zamkną.Jeśli to czytasz to wiedz że interesuje się Tobą MOSSAD.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
38,834 unikalne wizyty