Listopad 17 2018 18:11:49
Nawigacja
SZCZUJE


Uwielbiam narrację szubrawych szczuj o dość określonych sympatiach, którzy uwielbiają robić wszystko żeby tylko dokopać, zdeptać i opluć Polskę. Kreatury te wyłuskują poszczególne wydarzenia i wpijają się jakm kleszcze, wzorem kleszczy próbując wszystko zakazić swoją boreliozą.
OCZYWIŚCIE ŻE POLACY BYLI W 1968 ROKU W CZECHOSŁOWACJI. Fakt niepodważalny.
Szuje pomijają jednak wszystko co było tego powodem, a to te powody są najważniejsze.
Przypomnę te powody: zdrada państw dzisiejszej UE i pozostawienie Polski gdy zaatakowali nas Niemcy. Tak, Niemcy, a nie żadni mityczni "naziści",tak samo jak gdy Polska wysłała wojska do Afganistanu, to nie wysłało ich SLD, chociaż wtedy rządziło.Wojsko które tam wysłano było wojskiem POLSKIM A NIE SLD-owskim.

Z powodu TEJ zdrady, jak też późniejszych w Teheranie, Jałcie i Poczdamie Polska w 1968 roku była pod okupacją ZSRR i jej marionetkowy rząd robił to co musiał. Gdyby nie zrobił, to pozostał by MARTWYM marionetkowym BYŁYM rządem.
Tak więc wysłanie polskiego wojska do Czechosłowacji nie było wyborem żołnierzy którym KAZANO wziąć w tym udział. Czy mieli wybór? Jak to w wojsku: kto żył wtedy i był był kiedykolwiek w wojsku ten wie, a kto nie był, powinien łaskawie zaprzestać judzenia i zdradzieckiej propagandy.

Historia jest zbiorem kłamstw które głoszą zwycięzcy. Tylko od naz zależy czy dotrzemy do prawdy. Możemy to zrobić konfrontując oficjalną propagandę z naszymi wspomnieniami, oraz wspomnieniami innych i wyciągając z tego wszystkiego własne wnioski. Niestety, świadomość że jesteśmy manipulowani nie jest powszechna.

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
46,268 unikalne wizyty