Listopad 17 2018 18:12:06
Nawigacja
O wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia, czyli komu przeszkadza PiS?
No, może niektórzy PiS lubią. Ja nie, ale tysiące osób które dostały za darmo jałmużnę w wysokości 500 zł na niektóre dzieci- PiS lubią. I to bardzo. Niektórzy z tych którzy dostają 500+ PiS-u nienawidzi, co nie przeszkadza im brać kasę jak swoją: przecież się należy.

Od czasu gdy PiS dostał władzę w swoje łapy, trwa nieustanna nagonka na tę formację.

Nie wiem kto tę nagonkę prowadzi jako sponsor. Wiem kto jest wykonawcą. W jazgocie antypisowskim wybija się Gazeta Wyborcza wraz ze swoimi przybudówkami w rodzaju TOKFM, które to radio zlikwidowało na swoim portalu blogi. Uczynili to w imię wolności słowa, tak jak bóg miłosierny, który najpierw stworzył człowieka i ukochał go bardziej niźli pierworodnych swoich synów, czyli aniołów, obdarzył go wolną wolą, a następnie wymyślił sobie że przesadził z tym i wymyślił że pewnego rodzaju działań sobie nie życzy więc usiadł na chmurce i zaczął te niepożądane działania spisywać.
Gdy człowiek umiera, dobry Bóg bierze delikwenta na dywanik, kapownik do ręki i skazuje duszę zmarłego człowieka na wieczne męki, smażenie się na wolnym ogniu itp, a czyni to wszystko w imię swej nieokiełznanej miłości do nas.

PiS nie jest organizacją jaką bym sobie wymarzył. Niestety, PO także nie.
Komu jednak przeszkadzają bardziej niż mnie?

Na podstawie doświadczeń ostatnich lat widzę że największy jazgot podnoszą ....żydzi.
Boją się utraty swoich wpływów. Boją się że już nie uda im się korzystać ze śmierci innych żydów, tej sprzed ponad siedemdziesięciu lat. Nie muszę chyba przypominać że mordowanym, europejskim ydom nie pomogli ani bracia z USA ani z Palestyny. Co więcej, ze wspomnień ocalałych którzy pojechali po Wojnie do Israel wynika że Ben Gurion powitał ich nazywając największymi skurwysynami jacy byli w Europie. Tylko tacy, jego zdaniem, mogli ocaleć.

Szowinizm to taka sama plaga jak religie. W połączeniu tworzą syjonistę.
Żydzi z całego świata robią w Polsce geszefty. Mają firmy, banki.... Od czasu wyboru PiS ciągle się boją że utracą wpływy. Towarzystwo skupione wokół GW też jest zaniepokojone: trzydzieści lat wpajanej nam polityki wstydu u antypolonizm mogą się okazać zabronione, a jak żyć bez kłamstwa?
Co mam na myśli?
Ano, jazgot jaki rozlega się na falach TOKFM od czasu sławetnej poprawki do Ustawy o IPN.
IPN to nie mniejsza plaga niż wcześniej wymienione,ale poprawka do Ustawy brzmi:

„Art. 55a. 1. Kto publicznie i wbrew faktom przypisuje Narodowi Polskiemu lub Państwu Polskiemu odpowiedzialność lub współodpowiedzialność za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie określone w art. 6 Karty Międzynarodowego Trybunału Wojskowego załączonej do Porozumienia międzynarodowego w przedmiocie ścigania i karania głównych przestępców wojennych Osi Europejskiej, podpisanego w Londynie dnia 8 sierpnia 1945 r. (Dz. U. z 1947 r. poz. 367), lub za inne przestępstwa stanowiące zbrodnie przeciwko pokojowi, ludzkości lub zbrodnie wojenne lub w inny sposób rażąco pomniejsza odpowiedzialność rzeczywistych sprawców tych zbrodni, podlega grzywnie lub karze pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok jest podawany do publicznej wiadomości.

Kluczowe jest owo WBREW FAKTOM.

Jak masz na coś dowody, mów. Jak masz tylko chęć na to żeby opluć Polskę, licz się z konsekwencjami.
Ośmieszanie ustawy tym że nie da się wyłapać wszystkich kłamczuchów i propagandystów jest chybione: wystarczy stworzyć listę tych, którzy są znani z plucia i w przypadku przyjazdu do Polski, zatrzymać na granicy. Polacy nie są podobni do żydów i nie pojadą za granicę porwać kłamcę, tak jak żydzi porwali i powiesili Eichmanna.

Mam nadzieję że ustawa doprowadzi do procesu syjonistycznego propagandystę, niejakiego Grossa.

NADAL CZEKAM NA EKSHUMACJĘ W JEDWABNEM, bo oprócz paszkwili Grossa i przepraszania przez prezydęta Kwaśniewskiego(podobno jego ojciec pochowany jest na cmentarzu żydowskim, ale nie wiem czy mnie tam wpuszczą żebym mógł sprawdzić) żydów w moim imieniu, nie wiadomo ilu tam zginęło oraz czy na miejscu są pociski z niemieckiej broni, bo są ślady prowadzące do jednej z grup niemieckich morderców z Einsatzgruppen{ (Grupy Operacyjne) – grupy operacyjne hitlerowskiej policji bezpieczeństwa (Sipo) i służby bezpieczeństwa (SD) działające w czasie II wojny światowej, a organizowane przez Główny Urząd Bezpieczeństwa Rzeszy RSHA.}


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
46,276 unikalne wizyty