Listopad 17 2018 18:11:55
Nawigacja
Zapalenie spojówek z możliwym zapaleniem rogówki.
. Na szajs zbooku zobaczyłem filmik. Na filmiku jest dziecko. Ma 10 lat(tak piszą). Jeśli sądzić po wyglądzie, to chłopiec. Jeśli sądzić po zachowaniu, to sam nie wiem. W zasadzie dziecko ma płeć jedynie teoretycznie. Z czasem to się wykrystalizuje. Nie oceniam, nie krytykuję. Na tym samym szajs zbooku przypadkowo zainteresowałem się fanami koreańskiego POP-u. Zabawne, a chociaż sama "muzyka" mi się nie podoba, zwróciłem uwagę na avatary tej grupy fanów: każdy przedstawia jakiegoś ich ukochanego wykonawcę, zwykle członka grupy. I każde konto jest fałszywe. Zorientowałem się że fani to często dziewczyny, chociaż nie tylko. Trudno poznać. Ponieważ moje konto jest absolutnie fałszywe, żeby je uprawdopodobnić komuś niewymagającemu wysłałem zaproszenie do zawarcia znajomości. Oczywiście, zapraszana osoba ma identycznie fałszywe konto jak moje. Dostałem setkę albo dwie nowych propozycji, stopniowo je akceptuję i jakoś leci. Ten wstęp służy wyjaśnieniu tego co na filmie który dziś zamieszczam: akceptując nowe "znajomości" zwróciłem(jak wspomniałem) uwagę na to że każdy kogo zaakceptowałem prezentuje zdjęcie idola jako swoje. To zrozumiałe, ja też nie umieściłem MOJEGO zdjęcia: umieszczanie w serwisach SWOICH zdjęć czy innych danych to jak wystawianie tyłka w dzielnicy LGBT, czyli proszenie się o kłopoty. Pomijam ryzykantów, lubiących takie emocje. I tak ten czas na FB płynie, oglądam zamieszczane przez różnych ludzi filmiki, zwykle nie czytam komentarzy, bo są durne.... Wczoraj zobaczyłem jeden, który mnie zachwycił ale i mną wstrząsnął. Na filmie jest dziecko. Dzięki chemikaliom czyni cuda. Warto obejrzeć, żeby zrozumieć jak można zrobić z paskudnego Koreańczyka- coś w rodzaju przepięknej , porcelanowej figurki. Zobaczcie jak wygląda przeobrażenie z kogoś o urodzie nienachalnej w laleczki.
Po kliknięciu na napis "czytaj więcej" poniżej, można zobaczyć JAK TO SIĘ ROBI.

Osoby które mają chęć wydziwiać i opowiadać o tym że to dziecko jest choer, zboczone, ma jakiś problem powiem jedno: to już jest mały geniusz i jeśli coś się w jego życiu nie popsuje, to ma do końca życia zapewnioną pracę.... chyba że Mu się znudzi. Krytykantom przypominam też że vanDamm, Chuck Norris, Bogusław Linda i wszyscy inni aktorzy i inni artyści też się codziennie malują.
ps.W sprawie tytułu: nie każdy może sobie robić makijaż. Nie polecam uczuleniowcom. Szczególnie "gmeranie" w okolicy oczu może być bardzo bolesne, wiem, bo i bez gmerania miałem zapalenie rogówki.


ps.2
Chłopczyk się starzeje, z każdym rokiem staje się rupieciem coraz bardziej. Na poniższym filmie ma już 13 lat.
ps3.
DOBRA TAPETA CZYNI CUDA. Jak wyglądają koreańscy idole miłośników kpopu widać tu
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
46,271 unikalne wizyty