Listopad 17 2018 18:11:45
Nawigacja
Zapalenie spojówek z możliwym zapaleniem rogówki.

Dziś lżejszy temat: Jak zadbać o siebie, czyli tapeta na ryj. Malowanie oczu? A nie lepiej użyć gazu łzawiącego? Jest mniej szkodliwy

Jo
Kim jest Daniels. Jonny Daniels.Sierżant armii państwa Israel. Niewiele jest na jego temat wiadomości, chociaż widać go we wszystkich "Wiadomościach".
Michnik. Adam.
Kim był? Czym był? Młody nie jest, więc wiem czym będzie.Film jest dostępny po kliknięciu "czytaj więcej".
Oto "zabawny" film pokazujący stopień zgłupienia współczesnychżydów
Przez 70 lat od zakończenia Wojny, byliśmy odseparowani od świata. Nie mogliśmy ani mówić, ani pisać o historii, ale lobby żydowskie nie spało. Indoktrynacja żydowska trwała. Efektem tej propagandy jest nie tylko brak jakiejkolwiek wiedzy historycznej wśród większości żydów, ale brak tej wiedzy wszędzie na świecie.
Oto film. Warto go obejrzeć bo jeśli ktoś ma przyklapnięte włosy, to staną one dęba.
Pomór
Ostatnio mamy prawdziwy pomór wśród ludzi znanych ze scen, ale nie tylko ich.
Ludzie masowo chorują, głównie na raka, i....umierają.
Oczywiście, rak nie jest jedyną przyczyną śmierci.

Ja jeszcze żyję. Nie do końca wiadomo po co, ale trwam. Wbrew życzeniom niektórych, a może im właśnie na złość. Jak długo jeszcze???? Wie to tylko przeznaczenie.

Umarła znana wielu osobom z niegdysiejszych występów Olga Aleksandra Sipowicz z domu Ostrowska,znana bardziej jako Kora. Nigdy Jej nie lubiłem, oczywiście jako piosenkarki, bo osobiście nie znałem.
Na wszelkich forach internetowych ale także w radiu i telewizji rozpoczął się nieustanny jazgot, prawdziwy festiwal hipokryzji. Tego samego dnia umarł Tomasz Stańko. Jego akurat lubiłem jako artystę, chociaż z pewnością nie Jego poglądy na różne sprawy.

Płyt Kory nie mam. Stańki czasem słucham.
Czy żałuję że Stańko i Kora umarli?
Tak. Dokładniej to żałuję ich śmierci tak samo jak żałuję że umarła Konopnicka, Słonimski, Kopernik czy ktokolwiek inny.
Jest mi to absolutnie obojętne: mieli swoje, absolutnie nie związane ze mną życie. Czego mam żałować?

W ciągu kilku ostatnich lat umarło kilka znanych mi osobiście osób. Czasem odwiedzam ich groby, a po drodze widzę nagrobki ludzi którzy zmarli gdy mieli tyle lat co ja teraz. Ja też umrę, to tylko kwestia czasu. Nie wymagam by ktokolwiek po mnie płakał i rozpamiętywał moje życie. Nie wymagajcie żebym wyrażał żal po tych nieznanych mi osobiście ludziach którzy umarli- hipokryzja to nie jest zajęcie dla mnie.


Wracam do pisania.
Jak powszechnie wiadomo(dzięki poprzedniemu wpisowi) znudziło mi się pisanie.
No, może nie samo pisanie, ale brak jego wpływu na cokolwiek dookoła. Świat pędzi ku kolejnej wojnie, Polska popadła w dyktaturę....
Ludzie dookoła mnie albo chorują albo umierają. Zatrucie środowiska, wszechobecna chemia we wszystkim: w powietrzu, wodzie, karmie zwanej z niejasnych przyczyn jedzeniem.
Próbowałem moich sił na szajs zbooku, ale po każdym niepochlebnym wpisie np. na Onecie blokują mi konta.
Tak, KONTA,bo przecież po zablokowaniu jednego tworzyłem natychmiast następne. Niestety, banda z szajs zbooka blokuje chyba mój adres I.P., bo wprawdzie udaje mi się zakładać nowe konta, ale po jakimś czasie chcą żebym koniecznie podał im mój numer telefonu komórkowego. No, dobrze że nie numer konta bankowego i hasło dostępu.
Na wszystko jest jednak rada: są kraje w których państwowy terroryzm jeszcze nie zaistniał, więc mogę tam kupić kartę i zarejestrować kolejne konto. Pies jebał szajs zbooka.
Tak więc zmusili mnie do pisania u siebie. Może to i dobrze, bo szczerze mówiąc dyskusja z użytkownikami popularnych portali jest jak bicie się z gównem bez późniejszego dostępu do prysznica.
Tak więc....niebawem kolejne wieści.
Pozdrawiam
Jabberwocky
Może to i lepiej? Nie ma co się oszukiwać: większość piszących komentarze to idioci.
Nie chce mi się pisać.Straciłem nadzieję na to, że to nie tylko strata czasu.
Każdy człowiek ma określoną ilość lat do przeżycia. Czasem to nawet nie są lata a tylko sekundy. Dotyczy to i tych którzy właśnie umierają i tych którzy urodzili się tylko na chwilę. Urodzili się, bo ideolodzy wymyślili że trzeba urodzić. Nawet jeśli płód nie ma mózgu.

Pisanie dla Was to strata czasu.
Większość nie zrozumie, a wszyscy skrytykują.
Krytyka jest nie dlatego że piszę bzdury(co się zdarza każdemu), ale dla samej przyjemności krytyki.

Rozumiem tę postawę: ja też krytykuję np. polityków bo ich nie lubię, chociaż czasem coś sensownego zrobią lub powiedzą. Niestety, powodów do wyrzutów sumienia z powodu nieuzasadnionej krytyki mam mało: rzadko zdarza się że polityk coś mądrego zrobi.

W sumie to tematów do pisania jest sporo:
zmiana czasu, pedofilia, podatki, rosnące codziennie zadłużenie w zachodnich bankach rodem z Bliskiego Wschodu.... To takie delikatne przypomnienie do kogo należą banki oraz ich główny dostarczyciel pieniędzy, czyli FED.

Nie, ten ostatni temat nie jest dobry. Niepolitycznie jest mówić że obecnych długów nie da się spłacić, że spodziewam się niebawem kolejnego kryzysu bankowego który zaowocuje wielką wojną.

Albo taka Rumunia:
dziś pierwszy dzień referendum w sprawie definicji małżeństwa jako związku mężczyzny i kobiety.
Zauważyłem pewną prawidłowość: im bardziej na wschód, im bliżej Azji, tym większa presja na zniewolenie ludzi. Nieustanny wzrost ilości ludzi to cel nadrzędny. Po co? Sam nie wiem. No i się mnożą. Później widzimy na ulicach żebraków. No cóż, urodzili się bo nie mieli innego wyjścia niż .....

Tak, pisanie to strata czasu. Nic nie zmienia. Czytanie cudzych wypocin też ma niewielki sens:
nawet jeśli się zgadzam z autorem, to wpływ na rzeczywistość mam niewielki.... Tak naprawdę to żaden.

Mogę jednak wylać żale. Mogę upuścić trochę pary jaka gromadzi się w każdym z nas dzięki nieustannemu podgrzewaniu nastrojów.

No cóż, może jednak czasem coś napiszę, aż do momentu gdy wygaśnie opłata za domenę?
Judeopolonia
Od pewnego czasu nie piszę. Nie chce mi się. Straciłem nadzieję na to że cokolwiek możemy zmienić naszymi słowami.
Warto jednak chyba nadal prowadzić akcję uświadamiającą: w rozwinięciu jest umieszczona jest odrobina wiedzy na temat tak od dawna zakłamywany.
W sprawie kolejnej żydowskiej próby ograbienia Polski.
Umowy indemnizacyjne (odszkodowawcze) podpisane przez Polskę – dwustronne umowy międzynarodowe dotyczące przyznania rekompensat za mienia utracone przez cudzoziemców wskutek nacjonalizacji lub wywłaszczenia w Polsce, podpisane w latach 1948–1971[1][2].

Istotą układów było wypłacenie przez państwo polskie określonej sumy ryczałtowej danemu państwu. Po zapłacie państwo polskie, jego obywatele i osoby prawne było zwalniane z odpowiedzialności odszkodowawczej w stosunku do takiego państwa, jego obywateli i osób prawnych. Zobowiązania odszkodowawcze przechodziły na państwo, które otrzymało od Polski określoną sumą ryczałtową („globalną sumę odszkodowawczą”)[3][4].
ISIS. To co powinniście wiedzieć.
Nienawiść. To pewien problem.
Nienawiść jest uczuciem, będącym źródłem różnych innych uczuć.
Nienawiść wypacza ocenę rzeczywistości.
Nasza nienawiść jest różna:
czasem wynika z osobistych doświadczeń i chociaż jest niszcząca, to jednak uzasadniona. Najczęściej jednak nasza nienawiść jest wynikiem manipulacji. Jesteśmy sterowani.
Ostatnio przeczytałem na Onecie wynurzenia faceta nazywającego się
Ahmed Zakajew. Facet twierdzi że ISIS stworzył Putin.
No cóż, mam inne zdanie na ten temat. Oto film o powstaniu ISIS
ps.Problem z Czeczeńcami polega na tym że jest to oprócz albańskiej, najstraszniejsza mafia na świecie.https://wiadomosci.onet.pl/swiat/ahmed-zakajew-to-putin-stworzyl-isis/dmgldp5
Judeopolonia.

Wikipedia podaje:
Federacja Wschodnioeuropejska (niem. Osteuropäischer Staatenbund[1]) – projekt polityczny sformułowany przez środowisko niemieckich Żydów syjonistów, przedstawiony przez Maxa Bodenheimera mający na celu utworzenie przez Niemcy organizmu politycznego na ziemiach zaboru rosyjskiego po spodziewanym zwycięstwie w I wojnie światowej, w ramach zamierzonego przez nich tworzenia Mitteleuropy. W sierpniu 1914 r. Max Bodenheimer zgłosił władzom niemieckim koncepcję utworzenia państwa, obejmującego swym zasięgiem przeważające obszary Polski przedrozbiorowej. Leżąca między Bałtykiem a Morzem Czarnym Federacja miała stanowić państwo buforowe między Niemcami a Rosją. Choć teoretycznie wszystkie grupy etniczne Federacji miały mieć zapewnioną autonomię, Bodenheimer dodał, iż Polacy (8 milionów) mieli być „zrównoważeni” przez inne narody – Ukraińców (4 miliony), Białorusinów (4 miliony) oraz Litwinów, Łotyszów i Estończyków (3,5 miliona). Żydzi (6 milionów) oraz Niemcy (1,8 miliona) mieli mieć głos rozstrzygający („przechylać szale wagi”)[2]. Bodenheim zyskał początkowo poparcie grupy działaczy syjonistycznych w Berlinie i założył z nimi 17 sierpnia 1914 Komitet Wyzwolenia Żydów Rosyjskich (Komitee zur Befreiung der russischen Juden)[3]. Inicjatywa spotkała się początkowo z dobrym przyjęciem ze strony władz w Berlinie, wkrótce jednak okazało się, że Niemcy nie podchodzą do propozycji poważnie. Od Ministerstwa Spraw Zagranicznych kontakty z Bodenheimerem przejął Sztab Generalny i referent polityczny do spraw wschodnich Bogdan Hutten-Czapski, który miał za zadanie wspomaganie ewentualnego powstania antyrosyjskiego. Bez porozumienia z Bodenheimerem Hutten-Czapski przygotował ulotki wzywające Żydów zaboru rosyjskiego do powstania przeciw Rosjanom[4]. Koncepcja ostatecznie nie uzyskała poparcia Niemiec, które były bardziej zainteresowane utworzeniem w regionie marionetkowych państw pod zarządem czysto niemieckim (zob. Mitteleuropa). Kontakty Komitetu z władzami w Berlinie były przedmiotem ostrych sporów wewnątrz ruchu syjonistycznego. Wobec wzrastającej krytyki Max Bodenheimer został zmuszony do ustąpienia z funkcji pełnionej w Żydowskim Funduszu Narodowym. W jedynym, jak dotąd, polskim opracowaniu książkowym[5] poświęconym temu projektowi politycznemu, jego autor dr Andrzej Leszek Szcześniak użył określenia „Judeopolonia”.

Poniżej audiobook, czy jeśli ktoś woli czytana przez syntezator głosu broszura Szcześniaka.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
46,266 unikalne wizyty