Listopad 17 2018 18:11:25
Nawigacja
Szarpajmy jadło na sztuki, czyli oddajcie żydom amerykańskim majątki żydów europejskich.

W czasie II Wojny światowej PODOBNO zginęło 60 milionów ludzi.
W tej liczbie ofiar PODOBNO 6 milionów to żydzi.
PODOBNO,
bo tak naprawdę nie jest znana ogólna liczba ofiar, a funkcjonująca w opinii publicznej ilość ma dość nieprawe pochodzenie: wymienił ją Beria, do którego trudno mieć zaufanie.
Co do ilości żydów jest jeszcze więcej wątpliwości, bo nie dość że to wersja Berii, to jeszcze sami żydzi z Jad Waszem doliczyli się (jak podaje Wikipedia) "TYLKO" CZTERECH MILIONÓW.
Należy pamiętać że część żydów- nigdy by za żydów uznana nie została przez innych żydów, bo wyznaczeni zostali administracyjnie przez rząd pana Adolfa Hitlera.
To tzw.mischlingowie.
Potrzebni byli jako wrogowie, chociaż większość z nich nie miała pojęcia że w ich rodzinie kiedykolwiek był jakiś żyd. Nie wiedzieli, ale w papierach było...
Nie wolno też zapominać że część żydów, ci walczący w Wermachcie i SS to także ofiary Wojny. Sztandarowym przykładem żyda w armii pana Hitlera jest oczywiście Erhard Milch, ale nie on jeden.

To co napisałem w najmniejszym stopniu nie ma pomniejszać grozy Wojny, ani lekceważyć jakiejkolwiek śmierci. Nie wolno jednak nadal dopuszczać do zawłaszczania historii przez syjonistów.
Nawet jeśli zginęło 6 milionów żydów, to jest to 10% ogólnej liczby ofiar, o których mówił Beria. Co więcej, dla ratowania bestialsko mordowanych ludzi nie przybył na pomoc nikt z uzbrojonych po zęby członków grup terrorystycznych Hagana i Irgun, bo woleli walczyć z Semitami w Palestynie. Tak, Palestyńczycy, w przeciwieństwie do żydów aszkenazyjskich Semitami SĄ. Nie ruszyli też palcem w obronie europejskich żydów ci, którzy teraz najchętniej przejęliby wszystko co do zamordowanych należało, czyli żydzi amerykańscy.

 

Szkalowanie Polski ma długą tradycję. Odbywa się to nieustannie od zakończenia II Wojny światowej, z tym że przez pierwsze lata było mniej nasilone. Dlaczego? Bo żyli ludzie którzy wiedzieli jak było naprawdę. W miarę upływu czau i wymierania świadków, narracja się zmieniła: coraz głośniej zaczęli się wydzierać ci, którzy dla ratowania żydów nie kiwnęli palcem, czy jakimkolwiek innym członkiem, czyli palestyńsko-amerykańscy syjoniści. Kto tak nienawidzi Polski i dlaczego? Różnie mówią. Jedni, że nienawiść jest częścią planu wyłudzenia od Polski pieniędzy, które oni nazywają "odszkodowaniami". No, odszkodowań nie będziemy, mam nadzieję, płacić, bo nie mamy za co: zostaliśmy napadnięci przez Niemców i WSZYSTKO CO SIĘ DZIAŁO, WYNIKAŁO Z TEJ NAPAŚCI. Po odszkodowania proszę się zgłaszać do Niemców... Ponadto Polska w roku 1960 zapłąciła różnym krajom sporo pieniędzy, a te kraje przejęły od nas wszelkie roszczenia. Wśród tych krajów są Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Jeśli obywatel USA ma jakieś roszczenia- proszę zgłaszać się do tzw.Białego Domu w Waszyngtonie. Polska nie jest w tej sprawie stroną. No i przecież Niemcy odszkodowania już zapłacili chociaż tak naprawdę to nie wiem komu i dlaczego: pomordowani ludzie nie ożyją. Państwu Israel też się nic nie należało, bo gdy mordowano w Europie żydów, państwo Israel nie istniało. Co więcej, samo państwo powstało DLATEGO ŻE W EUROPIE MORDOWANO ŻYDÓW. Może to nieco przewrotne, ale ...gdyby nie Adolf Hitler, Israel nigdy by nie powstał - politycy nie mieliby moralnego kaca i na powstanie Israela nie byłoby zgody tak, jak nie ma na powstanie państwa Kurdów.

Ileż można o pieniądzach albo o polityce. A życie rodzinne?

A MOŻE JEDNAK?

Dzieci nie odpowiadają za grzechy ojców

...ale gdyby nie ci przodkowie nie mieliby takich możliwości rozwoju i awansu jak wtedy gdy przodków mają. Taki pan redaktor Piotr Kraśko na ten przykład. Od pewnego czasu nazwisko wydawało mi się znajome z zamierzchłych czasów, aż ostatnio postanowiłem sprawdzić. Jak widać na filmie, pan Piotr namawia nas na przyjęcie emigrantów, których z uporem maniaka nazywa uchodźcami. Czy to UPÓR MANIAKA? Okazuje się że nie. To ścisłe trzymanie się zasad MANIPULACJI SPOŁECZEŃSTWEM. Jest to metoda wmawiania "choremu jajka". Nieważne że wszyscy wiedzą że manipulant kłamie. Po odpowiednio długim i silnym ataku wmawiania, niektórzy mu uwierzą. Tak postępują też kapłani wszelkich religii, także KK. Co ma wspólnego Piotr Kraśko z KK nie wiem. Poczytałem nieco o jego dziadku. Dziadek był wyjątkowo prominentnym działaczem PZPR, a jedną z jego bardzo licznych funkcji było...bycie SEKRETARZEM PROPAGANDY Komitetu Centralnego PZPR. Czyli ZARZĄDZANIE M.IN.RADIEM I RACZKUJĄCĄ TELEWIZJĄ. Czy bez dziadka tatuś miałby szanse na pracę w TVP? Może tak....a może nie. Czy bez poparcia swojego tatusia i dziadka Piotruś Kraśko zaistniałby w TVP? No cóż, niektórzy wierzą w cuda i w to że w telewizji i filmach okresu PRL występowały przypadkowe dzieci. Dlaczego Kaczyńscy a nie ich konkurenci występowali w filmie? Sprawdźcie ich rodziców. Jakie dzieci występowały w programach takich jak Teleranek, 5-10-15....Mogę stwierdzić jedno: sprawdźcie nazwiska dzieci i poszukajcie rodziców. Taka np. rodzina Kraśko. Tatuś zasłużony, a macocha dyrektor II programu TVP. To oczywiście nie miało żadnego znaczenia i związku z pojawieniem się i pracą Piotrusia w TVP. Ot, przypadek....

Kolejny zamach. Podobno zamachowiec miał niemieckie obywatelstwo.

Obywatelstwo nie zabezpiecza przed radykalizmem. Czy ktoś mnie zapewni że żaden salafita czy wahabita nie ma niemieckiego obywatelstwa?

W Polsce, w Warszawie, w dzielnicy Ochota, w pobliżu Dworca Zachodniego stoi meczet. Zbudowany przez Arabię Saudyjską. Arabia Saudyjska rządzona jest przez jedną z najradykalniejszych sekt islamu, czyli przez wahabitów. Z Arabii Saudyjskiej wywodzi się większość terrorystów, w tym Osama bin Laden. Przy okazji: żaden z prawdziwych terrorystów nie dokonuje zamachów osobiście. Oni tylko wykonawców tworzą i wysyłają na śmierć, bo większość ataków kończy się śmiercią zamachowców.

O wyższości Świąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia, czyli komu przeszkadza PiS?
PiS to plaga. Nie ma wątpliwości że tak. Ale....
Dwużydzian Polaka, czyli Niemojewski wiecznie żywy.
Chcesz wiedzieć kto rządzi?
Sprawdź kogo nie wolno krytykować.
Voltaire miał rację tak tu, jak w wielu innych twierdzeniach.

Oskarżany jestem o jakąś fobię antyżydowską. O antysemityzm nawet.
No cóż, fobia jak fobia. Nasza Zielony Kwiat( z zaprzyjaźnionej niegdyś strony na której zostałem wyklęty), na której wespół z resztą niewielkiego towarzystwa bryluje pisząc o katolicyzmie w sposób znacznie bardziej niechętny niż ja o żydach, jak Jej się wydaje fobii antykatolickiej nie ma. Nie ma też problemu żydowskiego.
Znaczy administratorom na tamtej stronie się tak wydaje.

"Nam,żydom, nie jest potrzebny filosemityzm. Nam, żydom, nie jest potrzebny antysemityzm. Nam, żydom, POTRZEBNA JEST PRAWDA."
Nie masz na świecie gorszej plagi dla żydów niż głupi żydzi.Co to takiego optymizm? spytał Kakambo. – Ach, odparł Kandyd, to obłęd dowodzenia, że wszystko jest dobrze, kiedy nam się dzieje źle.

SZCZUJE
Na Onecie dostępny jest tekst w którym niejaka Winnicka wypowiada się na temat historii.
Czytam tam wiele, ale szczególnie zwróciło uwagę zdanie:

"W sierpniu możemy się np. dowiedzieć, że w okupacji Czechosłowacji nie brali udziału Polacy, tylko jakieś zmutowane plemię, które zamieszkiwało wtedy polskie ziemie i wykonywało rozkazy Moskwy."
Fantastyka czy wojna Israel z Hebrajczykami?
Przypadkiem natrafiłem na ten film. Dziwnie mi się kojarzy z walką tzw.armii(Hagana) Isra ela z tzw. Palestyńczykami(potomkowie Hebrajczyków).
Obsesja
Ze strony szanowanej przeze mnie osoby został wysunięty zarzut że ogarnęła mnie obsesja na punkcie złego mówienia(pisania) o żydach.
Została nawet użyta nazwa Żydzi, co dla mnie jest nie do przyjęcia bez równorzędnego pisania Chrześcijanie, Katolicy czy Muzułmanie. Żydzi to grupa religijna, składająca się tak jak pozostałe dwie z ludzi różnych ras, obyczajów

Zarzut jest nieprawdziwy. Ja źle mówię o WSZYSTKICH ŁOTRACH, a nie tylko o łotrach żydowskich, jednak to krytykowanie żydów jest solą w oku syjonistów i zmanipulowanych przez nich ludzi, czasem bardzo porządnych i uczciwych, tyle że takich, którzy dali się wpędzić w poczucie wstydu i winy wobec tych, którzy wcale bez winy nie są.


Jak wielokrotnie mówiłem i pisałem, nie lubię ludzi. Uważam że ludzkość to zmutowane, być może przez kosmitów albo wybuchy na Słońcu- krwiożercze małpy.
Ludzi jest na świecie zbyt dużo, i mnożą się jak wirusy. W ciągu 50 lat ludzkość rozmnożyła się dwukrotnie, co 10 lat przybywa miliard.... a Człowieka nie uświadczysz.

Jednak niechęć do ludzkości jako jedynego na świecie gatunku nieustannie dążącego do samozagłady nie znaczy że pojedynczy ludzie są obiektami mojej nienawiści i życzę komuś śmierci.

Tak: nie pałam nienawiścią także do żydów, często naszych sąsiadó ale trudno pisać pozytywnie o mordercach.
Oto w Israel powstałe przed laty z terrorystycznej organizacji Hagana wojsko dokonało kolejnej rzezi.
Z zimną krwią zamordowali bezbronnych ludzi którzy protestowali przeciwko traktowaniu ich w nieludzki sposób.

Nie jest to pierwsza zbrodnia rządu tego nielegalnego według żydów ortodoksyjnych państwa. Było ich więcej.

Poniżej dwa artykuły z różnych stron. Oczywiście umieszczam ich adresy, bo jeśli ktoś zna inną prawdę historyczną niż zamieszczana tam, powinien niezwłocznie zażądać sprostowania.
Wszystkiego najlepszego dla moich czytelników z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
Przepraszam że nie składałem życzeń z okazji święta PURIM, ale nie znam wszystkich świąt wszystkich religii świata, nawet jeśli ich cechą wspólną jest ten sam bóg.?
Tzw.prezydent nie podpisał ustawy degradacyjnej.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
46,259 unikalne wizyty