Listopad 17 2018 18:11:53
Nawigacja
Żydy i chamy, czyli dlaczego w 1968 roku pozwolono wyjechać żydom a nam nie.

W czasie naszej burzliwej dyskusji o dniu dzisiejszym, jakoś umyka nam wpływ na ten dzisiejszy dzień HISTORII.
Dziwnie zapominamy o tym że władza komunistyczna mogła zaistnieć w Polsce i innych krajach nie dzięki naszym wyborom, a dzięki czterokrotnej zdradzie naszych tzw.sojuszników, czyli tej samej bandzie zdrajców która mieni się dziś być naszymi przyjaciółmi z NATO czy Unii Europejskiej
W czasie jaki nastąpił po śmierci Stalina, pośród tych którzy w jego imieniu mordowali Polaków nastąpiła konsternacja: dwie frakcje tej przestępczej, chronionej radzieckimi bagnetami bandy jaką była PZPR zaczęły się wzajemnie oskarżać o zbrodnie jakich dokonywali. Frakcje te nazywały siebie nawzajem popularnie "chamami" i "żydami". "ŻYDY" oskarżały:

TO WY MORDOWALIŚCIE.

CHAMY odpowiadały:

NO TAK, ALE TO WY NAM KAZALIŚCIE

Ciekawe moim zdaniem jest to co napisał Jedlicki. Oczywiście należy pamiętać że napisał to już w Israelu.

Pani Róża.
Pani Róża nazywa się teraz Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein.
Pani Róża jakiś czas temu, z rok już będzie, napisała:
"Jestem politykiem europejskim, wybranym w Polsce"Znaczy to tylko tyle że pani Róża, pochodząca z hrabiowskiej rodziny... czuje się Europejką, ale nie Polką. Tylko tak można ten wpis zrozumieć.

O kontrowersyjnej Róży Marii Graefin von Thun und Hohenstein polscy wyborcy dowiedzieli się wiosną 2009 roku. Znana wcześniej jedynie wąskiemu kręgowi euroentuzjastów (od 1992 do 2005 pełniła funkcję dyrektora generalnego, a następnie prezesa zarządu Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana), stanęła wtedy na czele listy PO w wyborach do europarlamentu. Wsławiła się pismem do Państwowej Komisji Wyborczej, w którym apelowała o zmianę decyzji w sprawie umieszczenia na karcie wyborczej jej nazwiska w pełnym brzemieniu. Uznała, że długie i z niemiecka brzmiące nazwisko może „wprowadzić wyborców w błąd”. W piśmie tłumaczyła, ze nazwisko jest tak trudne i długie, że umieszczenie go na listach wyborczych sprawi kłopot głosującym. W Krakowie (startowała z okręgu świętokrzysko-małopolskiego”, jej polityczni znajomi zanosili się ze śmiechu.


Wanda Warska śpiewała w 1968 roku:

Róża, pani Róża
To już nie ta sama Róża
Kiedyś była piękna, młoda
Pełna, kiedyś była duża
O, biedna ta pani Róża

O, Róża, pani Róża
Po salonach chodzi smutna
Białe sztywne kołnierzyki
I lakowe ma buciki
Zapięta jest na guziki

Wszystkie jej siostry
Dawno powychodziły za mąż
I nigdy nie, nie troszczyły się
Nie rozumiały, że Róża jest samotna
Że dawno, dawno poszła w cień

Róża ambitna nikomu
Nie chce nic powiedzieć
Wszystkie zmartwienia
Wprasowuje co dzień w kołnierzyki
A kołnierzyków na zmianę
Dużo ma ta pani Róża
Cieszę się bardzo
Że panią Różę znam
Chciwość

Minister Sikorski przypomniał niedawno umowę odszkodowawczą (indemnizacyjną) zawartą w 1960 r. przez Polskę i USA. Na jej mocy Polska przekazała 40 mln dol. na „całkowite uregulowanie i zaspokojenie wszystkich roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych, zarówno osób fizycznych, jak prawnych, do Rządu Polskiego” z tytułu wszelkich decyzji o przejęciu mienia. Ta suma miała zostać rozdzielona „wedle uznania Rządu Stanów Zjednoczonych”. Dalej umowa stwierdza: „Po wejściu w życie tego układu Rząd Stanów Zjednoczonych nie będzie przedstawiał Rządowi Polskiemu ani nie będzie popierał roszczeń obywateli Stanów Zjednoczonych do Rządu Polskiego”. Warto tu zauważyć, że strona amerykańska cały czas bardzo dokładnie przestrzega litery tego układu, bo Stuart Eisenstat jest tylko doradcą, a nie członkiem rządu, a wyrażane przez niego „rozczarowanie” z powodu wstrzymania prac nad polską ustawą reprywatyzacyjną nie stanowi przecież popierania jakichkolwiek roszczeń. W umowie czytamy też: „Gdyby roszczenia takie zostały bezpośrednio przedłożone przez Obywateli Stanów Zjednoczonych Rządowi Polskiemu, Rząd Polski przekaże je Rządowi Stanów Zjednoczonych”.

Polityka wstydu.
Jeśli zawstydzić kogoś wystarczająco, można z nim zrobić wszystko.
Polska jest zawstydzana od dziesięcioleci i efekty są.
Jak można wmówić narodowi że są samym złem, pomyłką ewolucji i powinien zniknąć z powierzchni Ziemi? Na początek trzeba taki naród ogłupić i pozbawić historii.
Jak? Oto sposób. Filmik krótki, ale to dowód na to że polskie władze wykonują od dziesięcioleci zamysły które powstały w głowach takich osób jak pan Peres, którego pierwsze i prawdziwe nazwisko brzmi Pers.

ps.Na stronie www.smok.ugu.pl umieściłem rozmowę na tematy różne. Jednym z nich jest np.słynna sprawa karuzeli na której podobno bawili się Polacy, gdy w getcie umierali walczący żydzi. Temat ciekawy, bo karuzela rzeczywiście istniała, ale nie napiszę Wam jaki był cel jej postawienia.

Nowy tekst na stronie z filmami.

Ponad 5000 unikalnych odwiedzin strony... Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości że to tylko booty? Jak to mowią 7 miliardów ludzi na świecie, a CZŁOWIEKA ze świecą szukać.

Żydowski monopol pada
Żydzi uwielbiają lamentować.
Nie bez powodu ufundowali sobie przed wiekami ścianę płaczu. Z dostępnych danych wynika że to dla nich święte miejsce.
Żydowskie świętości należy szanować. Muszą je szanować i żydzi i goje, czyli domowe zwierzęta które żydom mają przynosić korzyść i służyć wiernie. To jedyny powód dla którego żydzi pozwalają gojom żyć. Tak mówił Ovadia Josef.

Żydzi nie szanują nikogo i niczego. Najlepszym przykładem jest młody żyd sikający na pomnik w Oświęcimskim obozie śmierci, zwanym z niemiecka Auschwitz.

Jak ustaliła PAP, 19-letni obywatel Izraela został zatrzymany w środę ok. godz. 13. po tym, jak - według świadków – "miał oddać mocz na schody" pomnika ofiar obozu, który znajduje się pomiędzy ruinami dwóch największych krematoriów w byłym niemieckim obozie Auschwitz II-Birkenau. Zdarzenie widziała przewodniczka Muzeum.


CIEKAWE , CZY GDYBYM NASIKAŁ NA ICH ŚCIANĘ PŁACZU, TEŻ BYM DOSTAŁ GRZYWNĘ, CZY ZOSTAŁBYM OD RAZU ROZSTRZELANY.

Jednak sytuacja się zmienia i rozwija. Oto....
Narasta agresja. Zanim wybuchnie wojna, trzeba ludzi do niej przekonać.
Oby.watel napisał, Zielony Kwiat odpowiedziała.
Chciałem odpowiedzieć tej Damie, ale zrozumiałem w trakcie pisania że znowu spotkam się z niewybrednymi atakami personalnymi i to wcale ne z JEJ strony.
Onet poucza
W dzisiejszym wydaniu Aj Waj Ojnetu można przeczytać kolejny wywiad z żydem. Żyd ubolewa.
Jeśli mam napisać bez uprzedzeń o zamieszczonym poniżej tekście, to mogę napisać że jest to mieszanina prawdy i uprzedzeń jakie w autorze narosły po latach.
Federacja Wschodnioeuropejska
Wśród żydowskiego jazgotu usiłującego zagłuszyć rzeczywistość warto przypomnieć powód który ten wrzask wywołuje. Oto koncepcja która wcale nie umarła.
Rosja chce wojny

Tak, wszystko na to wskazuje.
4000
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
46,270 unikalne wizyty