Listopad 17 2018 18:11:34
Nawigacja
Dlaczego poprawka do ustawy o IPN jest niezbędna? Chociażby dla TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co przekazuje Jad Waszem? Ano, że polska policja pilnowała łódzkiego getta. Ciekawe czy mówią o policji żydowskiej albo o Rumkowskim?
Mogę dię założyć że nie mówią o 160 tysiącach żydów w Wermachcie, o żydach w SS(czytałem ich wspomnienia), o braciach Bielskich itp.
Prawda was wyswobodzi.
Czy istnieją żydowscy terroryści?
Bardzo przepraszam
Nagonka ANTY SEMICKA.
Od pewnego czasu mamy do czynienia z manipulacją, jakiej nie wymyśliłby Paul Joseph Goebbels.
Zmieniane są znaczenia słów, ale także nazwy ulic. Ulica 17-go stycznia w Warszawie nie nazywa się już tak, bo wyzwolenie Warszawy przez POLSKICH ŻOŁNIERZY to coś złego.
Pomysłodawcom nie podoba się to, że ludzie za możliwość wypędzenie Niemców ze stolicy Polski, z ICH WARSZAWY oddawali życie. To że znaleźli się w wojsku organizowanym przez ZSRR nie miałom dla nich żadnego znaczenia, bo WALCZYLI O POLSKĘ.
Nie wiedzieli jaka będzie, nie mieli pojęcia ze zostali zdradzeni w Teheranie, a niedługo po ich umieraniu za Warszawę, także w Jałcie. Poczdam dopełnił zdrady.

Teraz ulica prowadząca z Krakowa i Katowic na lotnisko Okęcie nazywa się Komitetu Obrony Robotników, czyli organizacji, moim zdaniem przestępczej - bo spowodowała swym działaniem likwidację większości robotników przez likwidację zakładów pracy. Miliony ludzi zostały bez pracy, stając się bezrobotnymi albo emigrantami.
Czekam na zmianę nazwy dzielnicy Okęcie, na przykład Rydzykowo, czy Kaczy Dół.....

Czym dokładniej był ten KOR poczytam sobie niedługo, a o tym co przeczytam, napiszę Wam. Interesują mnie założenia programowe, działania i skład osobowy.

Na razie mamy w Polsce i na całym świecie wrzask i ajwajowanie że Polacy to ANTYSEMICI.


Polowanie z nagonką
Puzzle – forma rozrywki polegająca na składaniu dużego obrazka z małych fragmentów o charakterystycznych kształtach. Za twórcę pierwszych puzzli uważany jest John Spilsbury, londyński grawer i kartograf (1763 rok). W celu ułatwienia nauki geografii naklejał drukowane mapy na cienkie deski z mahoniu i rozcinał całość wzdłuż granic państw. Ta forma pomocy naukowych rozprzestrzeniła się w całej Anglii i była stosowana także do nauczania innych przedmiotów. Oprócz układanek dla dzieci tworzono również puzzle dla dorosłych, które miały odpowiednią dla nich tematykę, np. przedstawiały wydarzenia lub ówczesne osobistości.

Puzzle...
Kawałki kartonu oklejone kolorowymi papierkami. Pojedyncze, chociaż są fragmentami całości, mogą zostać zlekceważone. Gdy zaczynamy je układać, początkowo nic do siebie nie pasuje. Dopiero żmudna praca fana tej zabawy pozwala na powolne wyłanianie się obrazu z tych kawałków, które łatwo można uznać za śmieci.

Tak też wyglądają wiadomości czytane w gazetach i necie oraz słyszane z radia czy telewizji.

NIC NIE JEST TAKIE, NA JAKIE WYGLĄDA
Nie da się zrozumieć teraźniejszości bez zrozumienia historii.
Nie da się zrozumieć historii bez poznania jej.
Niestety, historia to tylko zbiór uzgodnionych przez zwycięzców kłamstw.

Nie chce mi się pisać. Syjonistyczni szowiniści wiedzą swoje, a innych to nie obchodzi. Szkoda słów.

Będę umieszczał na www.smok.ugu.pl filmiki, o których będę powiadamiał tu.
A później wykopą z grobów
Zemsta po kres świata. Zemsta nawet po śmierci. Zemsta w imię chrześcijańskiej miłości i wybaczania?
Chrześcijańskiej? No, nie znam wyznania pomysłodawców, a w deklaracje jakoś nie wierzę.

Tzw.rząd powołany przez jednego z tych miłych blondynków co ukradli Księżyc usilnie pracuje nad degradowaniem żołnierzy. Nie podoba im się że niektórzy są generałami.
Mnie też się to nie podoba że niektórzy ludzie są generałami. Mam zresztą więcej zastrzeżeń co do ludzi, jako że to gatunek wyjątkowo szkodliwy dla Ziemi. Jako jedyny- dążą do samozagłady, co jest dobre dla świata, ale robią to niszcząc cały świat, co już dobre nie jest.
Degradacje to początek. W kolejce czeka wyrzucanie z mieszkań kwaterunkowych ludzi, którzy albo sami odbudowywali Polskę, albo są ich potomkami. Przypominam że za swoją katorżniczą pracę nigdy nie dostali wynagrodzenia.
Mariusz MAX Kolonko
Życie i ludzkie reakcje to dziwna sprawa. Można kogoś nie lubić, ale zgadzać się z tym co mówi, można lubić i nie zgadzać się.
Nie lubię p.Kolonko. Mówi za szybko, nie do końca wszystko można zrozumieć, bo prędkość wypowiadania słó to raczej nie MAX a karabin maszynowy MAXIM, jednak z większością tego co mówi jest bardzo sensowne. Oto jedno z Jego wystąpień. To już nie MAXIM a UZI.
Jednak...czy kłamie?
Jazgot cd.

ŻYDZI NIEWINNI

Abraham Gancwajch (ur. 1902 w Częstochowie, zm. prawdopodobnie w 1943 w Warszawie) – nauczyciel, dziennikarz, działacz syjonistyczny w ramach Ha-Szomer Ha-Cair. Kolaborant pod okupacją niemiecką, kierownik Urzędu do Walki z Lichwą i Spekulacją w getcie warszawskim.

PS.Niektóre filmy dają się tu jednak umieszczać, co jest dla mnie taką samą zagadką jak istnienie Wszechświata: podobno to wszystko istnieje z powodu Wielkiego Wybuchu jaki rzekomo miał miejsce miliardy lat temu. To możliwe. Jednak do dziś nikt nie wyjaśnił tego CO WYBUCHŁO.
Oglądam telewizję na TVN24 i mam tzw.mięższane uczucia.

Uprzejmie proszę o niepoprawiania słowa "MIĘŻSZANE" na "mieszane". Takie próby świadczą o wrodzonym lub nabytym kretynizmie i nierozumieniu tekstu przez czytającego.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

18-08-2018 19:54
Pełne teksty będą dostępne po kliknięciu "CZYTAJ WIĘCEJ"

21-02-2018 03:21
To miejsce służy do komunikacji. Próby spamu pod wpisami na stronie głównej będą skutkowały ich usunięciem.
46,261 unikalne wizyty